درمان زگیل تناسلی با لیزر و در کوتاهترین زمان در رشت

یکی از بیماری های مقاربتی شایع دستگاه تناسلی که بخش زیادی از مراجعین به متخصصین زنان را تشکیل می دهد، بیماری زگیل تناسلی می باشد که اغلب بعد از برقراری رابطه جنسی از فرد آلوده به شریک جنسی منتقل می شود. عامل زگیل تناسلی، ویروسی به نام HPV است که انواع مختلفی دارد. انواع کم خطر آن باعث بروز زگیل تناسلی می شود اما انواع پرخطر آن به خصوص نوع ۱۶ و ۱۸ منجر به سرطان دهانه رحم در خانم ها می شود. در ادامه این مطلب از سایت دکتر یاسمن مددی به توضیحات بیشتری درباره درمان زگیل تناسلی با لیزر و مزایا و عوارض آن می پردازیم با ما همراه باشید.

دکتر یاسمن مددی رشت

درمان زگیل تناسلی با لیزر در رشت

درمان زگیل تناسلی با لیزر، جزو بهترین و قطعی ترین درمان ها محسوب می شود که در کمترین زمان ممکن و بدون عارضه، زگیل را از بین می برد و درمان مطمئن و کارآمدی است. با روش درمان زگیل تناسلی با لیزر در رشت می توان در طی یک جلسه زگیل را از بین برد. طبق نظر پزشکان روش لیزر زگیل تناسلی به نسبت کریوتراپی و … تقریبا دو برابر تاثیر بیشتر و سریع تری دارد. بنابراین می توان روش درمان زگیل تناسلی با لیزر را یک درمان قطعی زگیل تناسلی شمرد.

درمان زگیل تناسلی با لیزر

مشاوره با بهترین دکتر زگیل تناسلی در رشت


برای مشاوره با بهترین دکتر زگیل تناسلی در رشت، دکتر یاسمن مددی، در خصوص درمان زگیل تناسلی در رشت می توانید از طریق مشاوره آنلاین ماوراطب اقدام کنید و یا برای تعیین نوبت معاینه و مشاوره حضوری می توانید با شماره تلفن های مطب تماس حاصل فرمایید.

مشاوره آنلاین با بهترین دکتر زنان رشت

مزایای درمان زگیل تناسلی با لیزر

مزایای استفاده از درمان زگیل تناسلی با لیزر نسبت به درمان های دیگر عبارتند از:

  • ۱ین درمان سرپایی است
  • درد و خونریزی کمی دارد
  • هیچگونه ضایعه و اسکاری بجا نمی گذارد
  • احتمال عفونت بعد از لیزر وجود ندارد
  • به تعداد جلسات کمتری نیاز دارد و مقرون به صرفه تر است
  • کاهش احتمال عود مجدد زگیل ها

درباره تشخیص زگیل تناسلی بیشتر بخوانید.

قبل از درمان

قبل از شروع درمان زگیل تناسلی با لیزر در رشت، نیاز به یک جلسه مشاوره حضوری و معاینه خواهد بود که در طی این جلسه پزشک متخصص سابقه پزشکی و علائم بیماری را بررسی خواهد کرد. علاوه بر این ممکن است برای بررسی بیشتر و تشخیص دقیق تر نیاز به انجام آزمایشات تشخیصی از جمله تست پاپ اسمیر و تعیین نوع HPV دهانه رحم باشد. بعد از بررسی علائم و ازمایشات در صورت نیاز به درمان زگیل تناسلی با لیزر تعیین نوبت انجام می شود و توصیه های لازم توسط پزشک ارائه می شود.

بعد از درمان

بعد از درمان زگیل تناسلی با لیزر دوران نقاهت و ریکاوری به تعداد و محل زگیل ها بستگی دارد که عموما 2 تا 4 هفته طول می کشد. بعد از درمان زگیل تناسلی با لیزر ناحیه لیزر شده را تمیز و خشک نگه دارید. از کمپرس سرد استفاده کنید. تا بهبودی کامل از رابطه جنسی محافظت نشده پرهیز کنید. پوست را نکشید و از فعالیت های شدید و ورزش خودداری کنید. از پماد تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.

عوارض درمان زگیل تناسلی با لیزر

روش درمان زگیل تناسلی با لیزر یکی از روش های کم تهاجمی بوده که میزان رضایت بیماران از این روش درمان بسیار زیاد است. به طور تقریبی در حدود 90 درصد از کسانی که تجربه درمان زگیل تناسلی با لیزر داشته اند از این روش رضایت کامل داشتند و عوارضی را بعد از درمان زگیل با لیزر تجربه نکرده اند. اما ممکن است برای برخی از افراد حساسیت ها و یا عوارضی احتمالی ایجاد شود که عبارتند از:

  • باقی ماندن جای زخم
  • احساس سوزش و درد مختصر که با پمادهای موضعی برطرف می شود

سخن پایانی


در نهایت بین انواع درمان های زگیل تناسلی، درمان زگیل تناسلی با لیزر جزو مناسب ترین و بی عارضه ترین درمان ها محسوب می شود که در کمترین زمان ممکن زگیل تناسلی را از بین می برد. بنابراین اگر نیاز به لیزر زگیل تناسلی دارید و در شهر رشت زندگی می کنید، می توانید این کار را به سادگی و در کمترین زمان ممکن تحت درمان بهترین متخصص زنان در رشت (دکتر یاسمن مددی) انجام دهید.

یاسمن مددی

دکتر یاسمن مددی

دکتر یاسمن مددی جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1384 می باشند و طرح نیروی انسانی در شهرستان تالش را گذرانده اند در سال 1389 موفق به قبولی در رشته تخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی ایران شده و در سال 1393 موفق به اخذ مدرک بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان از این دانشگاه بوده اند.

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *