پرسش و پاسخ

 • مراقبت های بعد از عمل سزارین چه مواردی هستند؟

  بعد از عمل سزارین فشار خون، ضربان قلب، میزان تنفس، مقدار خونریزی و بخیه های شکم بعد از زایمان سزارین چک می شود و برای تسکین درد زخم حاصل از جراحی سزارین پزشک داروهای مسکن و پد گرم تجویز خواهد کرد. مدت زمان بستری بعد از عمل سزارین به طور میانگین بین 2 تا 4 روز خواهد بود.

 • تزریق چربی به بیکینی برای چه کسانی مناسب است؟

  برای خانم هایی که واژن آنها با افزایش سن، ژنتیک، زایمان طبیعی و یائسگی دچار چروک و افتادگی شده است تزریق چربی به بیکینی مناسب می باشد. همچنین افرادی که به تزریق ژل به واژن حساسیت دارند تزریق چربی به بیکینی می تواند گزینه مناسب تری باشد.

 • چه زمانی می توان فعالیت های روزانه را بعد از لابیاپلاستی از سر گرفت؟

  به طور میانگین به مدت 2 الی 4 هفته پس از انجام عمل لابیاپلاستی از انجام فعالیت های سنگین باید خودداری کنید. همچنین به مدت 4 الی 6 هفته بعد از جراحی لابیاپلاستی به دلیل فشار نیامدن به ناحیه تناسلی بهتر است از داشتن رابطه جنسی پرهیز کنید.

 • آیا تنگ کردن واژن با لیزر و لابیاپلاستی را می توان همزمان با هم انجام داد؟

  انجام عمل تنگ کردن واژن همزمان با لابیاپلاستی در یک جلسه امکان پذیر است. اما ممکن است برای انکه نتیجه بهتری حاصل شود تعداد جلسات بیشتری برای تنگ کردن واژن با لیزر نیاز باشد. انجام همزمان تنگ کردن واژن و عمل لابیاپلاستی به تشخیص و صلاحدید پزشک جراح بستگی دارد.

 • چه کسانی کاندید رفع تیرگی واژن هستند؟

  کسانی که بعد از رفع موهای زائد نیز دچار تیرگی واژن هستند، افرادی که برای برقراری رابطه جنسی احساس شرم دارند، کسانی که تیرگی هورمونی پوست، زخم پس از زایمان و یا کشیدگی پوست دارند و ... افرادی هستند که برای رفع تیرگی وازن کاندید هستند.

 • جراحی هودکتومی به چه کسانی توصیه می شود؟

  به افرادی که مشکلاتی مانند عدم تحریک جنسی، تاخیر در ارگاسم، سوزش درد و ناراحتی در ناحیه کلیتوریس و ... دارند عمل هودکتومی یا همان عمل جراحی زیبایی کلیتوریس توصیه می شود.