چه کسانی کاندید مناسب لابیاپلاستی هستند؟

خانم ها همیشه در مورد روش های زیبایی برای زیباتر کردن صورت، سینه، باسن و بدن خود صحبت می کنند. همیشه به دنبال راه هایی هستند که به بهترین شکل ظاهر شوند و اعتماد به نفس خود را تقویت کنند. با این حال، یک مورد وجود دارد که به ندرت مورد بحث قرار می گیرد. بسیاری از زنان مشکلاتی را در لابیاهای داخلی و خارجی یا لب‌های واژن تجربه می‌کنند. اگر از پوست اضافی که از واژن شما خارج می شود که به آن لابیا می گویند رنج می برید، تنها نیستید. برای رفع این مشکل بسیاری از خانم ها تجربه عمل لابیاپلاستی را دارند. لابیاپلاستی می تواند راه حل موثری برای مشکل شما باشد. در ادامه این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چه کسانی کاندید مناسب لابیاپلاستی هستند؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کاندیدای مناسب لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی است که بر روی لب های کوچک یا لب های داخلی واژن تمرکز می کند. ممکن است در افراد کاندید مناسب لابیاپلاستی مشکلات مربوط به لابیا بزرگ یا لب های خارجی را نیز برطرف کند. هدف اصلی این روش از بین بردن هر گونه بافت اضافی است تا چیزی خارج از لابیا ماژور بیرون نیاید.

پس از اتمام عمل لابیاپلاستی، یک دهانه صاف به سمت واژن ایجاد می شود بدون اینکه هیچ گونه پوستی آویزان باشد. لابیاپلاستی رشت را می توان به سادگی برای اهداف زیبایی و یا به دلیل اینکه شما احساس ناراحتی می کنید انجام دهید و با بهترین جراح زیبایی زنان در رشت، دکتر یاسمن مددی مشاوره آنلاین داشته باشید.

آیا کاندید مناسبی برای لابیاپلاستی هستم؟

اگر متوجه شده اید که پوشیدن لباس های تنگ برای شما ناراحت کننده است یا از پوست اضافی خارج از واژن خود ناراحت هستید، جراحی لابیاپلاستی می تواند برای شما مناسب باشد و جزو افراد کاندید مناسب لابیاپلاستی هستید.

بسیاری از زنان به دلیل وجود بافت اضافی که از دهانه واژن بیرون زده است، ناراحتی هایی مانند خشکی واژن و سوزش و عفونت مزمن را تجربه می کنند. این که آیا پوست اضافی لابیاها در طول انجام فعالیت های روزمره برای شما اذیت کننده است و یا باعث ایجاد مشکلاتی در اتاق خواب با همسرتان می شود، باید در مورد لابیاپلاستی با پزشک متخصص زنان مشورت کنید.

افرادی که دارای شرایط سنی بالای 18 سال، ناراحتی فیزیکی در هنگام نشستن، ورزش یا داشتن رابطه جنسی، شکل ظاهری نامناسب ناحیه تناسلی، عدم تقارن لابیاها، پارگی لابیا به دلیل زایمان و… باشند کاندید مناسب لابیاپلاستی می باشند.

در طول عمل لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

عمل لابیاپلاستی نیازی به یک شب اقامت در بیمارستان نخواهد داشت. این یک روش جراحی نسبتا ساده است. جراح زیبایی زنان تعیین می کند که آیا کاندید مناسب لابیاپلاستی به بیهوشی عمومی، بی حسی موضعی یا آرامبخش داخل وریدی نیاز دارد.

پس از عمل، می توانید به مدت یک هفته استراحت کنید. شما باید تا دو ماه پس از عمل از ورزش شدید اجتناب کنید.

در این دوره از زمان، باید در ناحیه تناسلی مراقبت های بیشتری داشته باشید. این به معنای پرهیز از رابطه جنسی خواهد بود. همچنین تا زمانی که بافت های واژن به طور کامل بهبود نیافته اند، نباید از تامپون استفاده کنید.

سخن پایانی


اگر از پوست شل و آویزان ناحیه تناسلی خود رنج می برید و این موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس و لذت جنسی شما در رابطه شده است عمل جراحی لابیاپلاستی می تواند راه حل مناسبی باشد. برای آن که بدانید آیا کاندید مناسب لابیاپلاستی هستید یا خیر بهتر است به بهترین متخصص زنان مراجعه کنید و در خصوص این جراحی مشاوره انجام دهید. تعیین روش جراحی، برآورد هزینه، مدت زمان بهبودی و … در جلسه مشاوره با جراح زیبایی زنان به صورت دقیق تر و تخصصی تری تعیین می شود.

یاسمن مددی

دکتر یاسمن مددی

دکتر یاسمن مددی جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1384 می باشند و طرح نیروی انسانی در شهرستان تالش را گذرانده اند در سال 1389 موفق به قبولی در رشته تخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی ایران شده و در سال 1393 موفق به اخذ مدرک بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان از این دانشگاه بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *